Praha v lednu přivítala ultramoderní zubní kliniku

0
584
recepcia-zubar-orchidea-moderna-klinika-schill-machova-stena

Nepříjemný pocit z lékařského prostředí bývá jedním z důvodů, proč mnoho z nás odkládá návštěvu zubaře a čeká až do momentu, kdy se objeví problém a cesta ke stomatologovi začne být nezbytná. Toto vám však v nové zubní klinice Schill Dental Clinic, která byla v lednu 2019 v Praze otevřená, nehrozí. Když se kolem sebe porozhlédnete, nemáte pocit, že jste přišli k lékaři, ale do stylové kavárny z budoucnosti.

Tato zubní klinika však není jen o komfortu a příjemném pocitu, ale také o špičkové péči. Zdejší odborníci dobře vědí, že každý případ má svá specifika a každý pacient jiné potřeby, proto vždy volí individuální přístup a každý zákrok je originálním řešením. Stomatologové v Schill Dental Clinic mají dlouholeté zkušenosti, přesto nezapomínají na důležitost neustálého rozvoje a sledování nových trendů v oblasti zubní péče. Využívají nejnovější technologie, které pomáhají rychle a přesně identifikovat problém, důkladně ho odstranit, a to bez bolesti.

konzultacni-mistnost-schill-dental-clinic-praha
Konzultační místnost

Při ošetření pacientů je využíván například 3D rentgen, CT tomograf umožňující 3D zobrazení celé hlavy včetně zubů ze všech stran i s jejich kořeny, nechybí ani stomatologický mikroskop, který zajišťuje úspěšnost ošetření bez optické techniky až 80 %. Veškerá ošetření probíhají v Schill Dental Clinic pod jednou střechou a bez čekání.

budova-main-point-pankrac-praha-schill

Nové sídlo této zubní kliniky se nachází ve stylových prostorách budovy Main Point Pankrác. Uvnitř na vás čeká příjemné prostředí designového interiéru, kde si budete připadat více jako v kavárně než u lékaře.

V čekárně vám taktéž nabídnou teplé i chlazené nápoje, aby vaše návštěva kliniky byla vždy příjemným zážitkem. V Schill Dental Clinic totiž věří, že i k zubaři můžete chodit rádi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here