Vaše úspěšné příběhy: Nový úsměv paní Zuzany

0
65
Nový úsmev pani Zuzany

Málokdo se může těšit z krásného, přirozeného úsměvu se všemi zuby, bez kazů a estetických nedostatků. Právě proto dala klinika Schill Dental Clinic opět šanci jednomu z přihlášených diváků. Na výzvu se do televizní soutěže přihlásilo několik stovek uchazečů, mezi kterými byla i 27letá maminka dvou dětí z Handlové – paní Zuzana. Právě ona se mohla těšit na zajímavou cestu k novému úsměvu.

První setkání se uskutečnilo v Bratislavě v listopadu 2015. Pan primář začal nejprve analýzou chrupu paní Zuzany, navrhl další postup a zahájení práce na nových implantátech už nestálo nic v cestě.

Určitě jste si ve videu všimli, že paní Zuzce chyběly postranní zuby. V tomto případě se však nemusely obrušovat žádné zdravé zuby, jak to bývá běžné u můstku. S dočasnými implantáty chodila Zuzana jen chvíli, mezitím se už v laboratoři na základě otisků chrupu vyráběly implantáty definitivní.

Cesta za zdravým a pěkným úsměvem začala na podzim a těsně před Vánoci se mladá maminka mohla naplno usmívat na své děti, rodinu i blízké. A jak sama prozradila, cítí se mnohem sebevědomější a přitažlivější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here